Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 15.3 inch |
| Rezolutie
?
| 2880x1864 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | gloss |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | M4 |
| Număr de nuclee | 10 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Dispozitiv de stocare | SSD |
| SSD Disc | 256 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | M4 10-core |
| Capacitatea bateriei | 66.5 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 18 h |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Tip OC | Mac OS Sequoia |
| Culoare exterior | albastru |
| Dimensiuni | 340x238x12 mm |
| Altele | iluminare albă a tastaturii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Apple MacBook Air 15 Z1DG000GS Midnight sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.