Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 14.2 inch |
| Rezolutie
?
| 3024x1964 |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 120 Hz |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | M3 Pro |
| Număr de nuclee | 12 |
| Memorie RAM | 18 GB |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 1000 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | M3 Pro 18-core |
| Capacitatea bateriei | 72.4 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 18 h |
| USB type C | da |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Scaner de amprentă | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 313x221x16 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Apple MacBook Pro 14.2 MRX73RU/A Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.