Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 14.2 inch |
| Rezolutie
?
| 3024x1964 |
| Tipul matricei de ecran | miniLED |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 120 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | gloss |
| Tip procesor | Apple |
| Procesor | M4 Pro |
| Număr de nuclee | 12 |
| Memorie RAM | 48 GB |
| Dispozitiv de stocare | SSD |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Apple M4 Pro 16-core |
| Capacitatea bateriei | 72.4 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 18 h |
| Port HDMI
?
| da |
| Thunderbolt | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Scaner de amprentă | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 313x221x16 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Altele | iluminare albă a tastaturii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Apple MacBook Pro 14.2 Z1FB001KA Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.