Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 580 mm |
| Adâncime | 470 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | IKEA |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar IKEA Godmorgon (40281102) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.