Caracteristici generale
| ATENŢIE! | Acest produs poate fi achiziționat numai de persoane cu vârsta peste 18 ani! |
| Înălţime | 60 cm |
| Volum vas | 1.5 l |
| Număr de furtunuri | 1 |
| Numărul de ieșiri p/u furtun | 2 |
| Lungime furtun | 160 cm |
| Conexiunea cu coloană | click |
| Material vas | sticlă |
| Material creuzeț | lut |
| Material coloană | oțel inoxidabil |
| Material furtun | silicon |
| Tip vas | exterior |
| Diametru coloană | 13 mm |
| Difuzor | da |
| Culoare | roșu |
| Creuzeț in set | da |
| Farfurie in set | da |
| Muștiuc in set | da |
| Сlește in set | da |
| In set | bol, ax, balon, înlocuitor de folie, muștiuc din aluminiu, farfurie, furtun din silicon, suport pentru furtun și clește, clește de cărbune |
| Țara producătoare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Narghilea AMY Alu Lima Deluxe 069.02 S Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.