| Capacitate | 2 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | marmură |
| Material de capac | sticlă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | nu |
| Greutate | 1.4 kg |
| Înălțimea | 10 cm |
| Culoarea | negru |
| Producător | Kukmara |









