Caracteristici generale
| Capacitate | 5 l |
| Diametru | 26 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | granit |
| Material de capac | inox ,
sticlă |
| Mîniere din | aluminiu |
| Tip de încălzire | universal |
| Greutate | 3.72 kg |
| Înălțimea | 13.5 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Vas termorezistent Kukmara 5L ЖГГ51А sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.