Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 2800 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 350 l/min |
| Volum rezervor | 50 l |
| Alimentare | priza |
| Greutate | 30 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6942318630392 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Ronix RC-0050V sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.