Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Regimuri de lucru | răcire |
| Putere nominală răcire | 2640 W |
| Capacitate de răcire | 9000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 25 m² |
| Agent de răcire | R290 |
| Clasa de eficienta energetica | A |
| Zgomot unitate exterioara | 52 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 975 W |
| Coeficient EER | 2.7 |
| Dimensiuni unitate interioara | 700x454x365 mm |
| Greutate unitate interioara | 29 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
| Cod EAN | 2009997952277 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Midea MPPDA-09CRN7 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.