Caracteristici generale
| Tip | scaun |
| Material carcasă | plastic |
| Material șezut | plastic |
| Culoare carcasă | bej |
| Сuloare șezut | bej |
| Lăţime | 57 cm |
| Aâncime | 60.7 cm |
| Înălțime | 90 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Fotoliu Florya Garden Rattan Bej sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.