Caracteristici generale
| Formă | pară |
| Tapiserie | stofă |
| Adaos | polistiren |
| Culoare | verde |
| Înălțimea spetezei | 100 cm |
| Diametru | 75 cm |
| Dimensiuni | 75x75x100 cm |
| Încărcătura maximală | 100 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tisam |
Specificațiile și imaginile produsului Fotoliu puf Tisam Green (54503) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.