Caracteristici generale
| Tip | pentru curățare |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | galben |
| Lungimea cuțitului | 20 см |
| Lungimea lamei | 9 cm |
| Grosimea lamei | 2.2 mm |
| Specificații suplimentare | husa |
Alte informații
| Producător | Gipfel |
| Cod EAN | 4058022520354 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Gipfel Sorti 52035 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.