Caracteristici generale
| Tip de montaj | pe perete |
| Material | metal |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Lățimea | 1.5 cm |
| Înălţime | 2.7 cm |
| Adâncime | 1.2 cm |
| Culoare | negru |
| Specificații suplimentare | 8 buc. |
Alte informații
| Producător | Sepio |
| Cod EAN | 5901583509117 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport prosop Sepio 10HACPRO8SBLA 8pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.