Caracteristici generale
| Puterea | 25 W |
| Fluxul luminos | 2500 lm |
| Temperatura culorii
?
| 6500 °K |
| Tip de bază | E27 |
| Cantitatea | 10 buc |
| Dimensiuni standard de | A80 |
| Forma becului | Pară |
| Culoare | alb |
| Diametru | 80 mm |
| Lungime | 154 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra89 |
| Unghiul de iluminare | 135 ° |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Specificațiile și imaginile produsului Bec IEK LLE-A80-25-230-65-E27 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.