Caracteristici generale
| Puterea | 7 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 50 W |
| Fluxul luminos | 600 lm |
| Temperatura culorii
?
| 4000 °K |
| Tip de bază | E14 |
| Cantitatea | 1 buc |
| Dimensiuni standard de | R50 |
| Forma becului | ciupercă |
| Culoare | alb |
| Diametru | 50 mm |
| Înălţime | 86 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 170 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4008321234254 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Osram DSTAR R50 7W/827 220-240V E14 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.