Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Lungimea | 400 mm |
| Lățime | 1200 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 7 |
| Tip bec | halogen ,
LED |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | lemn ,
metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | maro |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Flitz Leuchten Yoko (FL6549-L120) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.