Lampa suspendată LP129-18CH este o capodoperă a iluminatului contemporan, concepută pentru a aduce o notă de lux și rafinament în orice spațiu. Structura sa este compusă din 18 cuburi din sticlă fațetată, suspendate la înălțimi diferite de la o bază rotundă cu finisaj cromat.
În fiecare cub se află o sursă de lumină LED integrată, care oferă o iluminare intensă și uniformă, evidențiind reflexiile și strălucirea sticlei. Ideală pentru scări cu înălțime dublă, foaiere și săli de recepție, această lampă îmbină tehnologia, eleganța și designul inovator, devenind punctul focal al oricărui decor modern.
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 2500 mm |
| Diametru | 600 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 18 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticla |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Lampardi |









