Caracteristici generale
| Puterea | 9 W |
| Fluxul luminos | 810 lm |
| Temperatura culorii
?
| 4000 °K |
| Tip de bază | E27 |
| Diming
?
| nu |
| Cantitatea | 1 buc |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Forma becului | Pară |
| Culoare | alb |
| Diametru | 60 mm |
| Înălţime | 118 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 210 ° |
| Tensiunea de alimentare | 12 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Bellight LED A60 12V-48V AC/DC 9W/4000K E27 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.