Caracteristici generale
| Putere nominală | 32 kW |
| Tiraj | forţat |
| Număr de circuite | 2 |
| Număr schimbătoare de căldură | 2 |
| Zona încălzită | 320 m² |
| Randament | 93.5 % |
| Vas de expansiune | 10 litri |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 30 - 60 °C |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 16.1 l/min |
| Consum electric | 150 W |
| Dimensiuni | 781x440x340 mm |
| Greutate | 39.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala termica Immergas Maior Eolo 32Kw sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.