Elicopter mic care poate fi manevrat şi în interiorul unei încăperi. Dispune de o telecomandă cu care poţi regla altitudinea si direcţia. Elicopterul zboară înainte/înapoi automat. El este stabilizat în aer de un rotor coaxial şi de un giroscop electronic.
Elicopterul poate fi încărcat de la telecomandă.
| Tip | elicopter |
| Радиус действия | 10 m |
| Vârsta minimă | 14 ani |
| Материал | plastic , metal |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | sus , jos , dreapta , stânga |
| Alimentare | acumulator , 4xAA |
| Цвет | negru |
| Габариты | 200x100x50 mm |
| Габариты упаковки | 400x160x70 mm |
| Producător | New World |
| Cod EAN | 6947955310324 |








