| Tip | grătar |
| Instalare | mobil |
| Construcție | fix |
| Material | oțel , fontă |
| Combustibil utilizat | cărbune , brichete |
| Dimensiuni suprafață de pregătire | 420x360 mm |
| Dimensiuni | 1020x820x600 mm |
| Grosimea pereților arzătorului | 1.5 mm |
| Greutate | 21 kg |
| Culoare | negru |
| Gril | da |
| Acoperiș | da |
| Roți | da |
| Termometru | da |
| În plus | ventilare , raft lateral |
| Producător | Char-Broil |









