Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
camion benă |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 340x170x150 mm |
| Длина машины | 34 cm |
| Greutate | 0.68 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Dolu |
| Cod EAN | 8690089060242 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Dolu Pitbull (6024) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.