Caracteristici generale
| Tip | camion |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 255x90x110 mm |
| Длина машины | 22 cm |
| Greutate | 0.17 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | plasă |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Orion |
| Cod EAN | 4823036900115 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Orion (115) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.