Caracteristici generale
| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | LGA1700 |
| Faze de alimentare | 8 |
| Chipset | Intel H610 |
| Tip de Memorie | DDR5 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 2 |
| Frecvență maximă a memoriei | 4800 MHz |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Memorie maximă | 96 GB |
| PS/2 | 1 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 | 3 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Porturi SATA III | 4 |
| Slot M.2 | 1 |
| Sloturi PCI-E 1x | 2 |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Suport PCI Express | 5 |
| Conectori PCI-E din oțel | da |
| Dimensiuni | 24.4x22 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.81 kg |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 4711081655152 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de bază Asus Pro H610M-C-CSM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.