| Cu rafturi | da |
| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 140 cm |
| Adâncime | 33.4 cm |
| Înălțime | 180.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 140x180.6x33.4 cm |
| Număr de dulapuri | 2 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar auriu |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2009885013028 |









