| Tensiune de ieșire | 12 V, 24 V |
| Puterea | 30 W |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Conector USB A | 1 buc |
| Conector USB C | 1 buc |
| Încărcare rapidă | da |
| Set | încărcător |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 42x24 mm |
| Greutate | 22 g |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007611305 |









