Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 160 Bar |
| Debit transportat | 300 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1200 W |
| Materialul pompei | alamă |
| Oprire automată | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Dyllu |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Dyllu DTHP3A12 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.