Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB Type C |
| Interfață dreapta | USB Type-C |
| Lungime cablu | 1 m |
| Curent nominal | 3 A |
| Culoare | negru |
| Material împletitură | silicon |
| Max. putere de încărcare | 60 W |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Canyon CC60SC10 C-C 60W 1m Black (CNS-CC60SC10B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.