| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Extensibil | da |
| Ladă de depozitare | da |
| Material carcasa | metal |
| Mecanism de transformare | carte |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 215x80x80 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lăţime | 80 cm |
| Înălţime | 80 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 180x110 cm |
| Masa canapelei | 50 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
| Cod EAN | 2009997925578 |









