Caracteristici generale
| Tip | universal 2 în 1 |
| Leagăn în set | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | poliuretan |
| Diametrul roți din față | 22 cm |
| Diametrul roți din spate | 26.5 cm |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | gri |
| Material tapițerie | textil ,
piele eco |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 11.35 kg |
| Greutatea șasiului | 7.2 kg |
| Greutate landou | 3.2 kg |
| Greutate bloc de plimbare | 3.85 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Pelerina pentru ploaie | da |
| Plasă contra țânțarilor | da |
| Geantă pentru mamă | da |
| Dimensiune pliată | 75х52,5х29,5 cm |
Alte informații
| Producător | Tutis |
| Cod EAN | 2018737000000 |
Specificațiile și imaginile produsului Carucior Tutis Viva 5+ 2in1 Leather Cloud 085 (1452085) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.