Caracteristici generale
| Tip | cu capsule |
| Cafea folosit | capsule |
| Rezervor de apa | 0.58 l |
| Putere | 1200 W |
| Presiunea maximă | 19 bar |
| Reglați porțiunile de apă caldă | da |
| Oprire automată | da |
| Culoare | alb |
| Material carcasa | inox ,
plastic |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 340x260x100 mm |
| Greutate | 3.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6970111671137 |
Specificațiile și imaginile produsului Cafetiera electrica Xiaomi Scishare Capsule (S1103) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.