Caracteristici generale
| Material | inox |
| Materialul mânerului | lemn |
| Paletă | 1 |
| Lungimea paletei | 33 cm |
| Furcă pentru carne | 1 |
| Lungimea furcii | 34 cm |
| Clește | 1 |
| Lungimea cleștelor | 34 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Set ustensile pentru barbeque Patio 91315 3 article sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.