Caracteristici generale
| Numărul de scule | 5 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| lanterna LED | da |
| Кейс | da |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | pătrat 1/2" |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 20 V |
| Max. turații în gol | 2300 min-1 |
| Frecvența percuției | 2900 batai/min |
| Cuplu maximal | 400 Nm |
| Mașină de șlefuit | da |
| Alimentare | baterie |
| Frecvență vibrațiilor | 2500 min-1 |
| Suprafața de șlefuire | 180 mm |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Caracteristici suplimentare | Mașină de polișat fără fir INGCO COPLI2025481 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
Specificațiile și imaginile produsului Set Ingco COSLI250592 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.