| Tip de chei | hexagonală |
| Numar accesorii | 9 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 9 |
| Dimensiunea minimă a capului | 1.5 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 10 mm |
| Dimensiuni | 1.5-10 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | Amio |
| Cod EAN | 5903293043035 |









