Caracteristici generale
| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 24 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 24 |
| Dimensiunea minimă a capului | 8 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 8 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 19 mm |
| Clichet | da |
Alte informații
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6942141815003 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Ingco HKSPAR2024 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.