Caracteristici generale
| Tip de chei | combinat |
| Numar accesorii | 6 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 6 |
| Dimensiunea minimă a capului | 8 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 17 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 8 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 17 mm |
| Dimensiuni | 8 mm,
10 mm,
12 mm,
13 mm,
14 mm,
17 mm |
Alte informații
| Producător | Toya |
| Cod EAN | 5906083515606 |
Specificațiile și imaginile produsului Trusa tubulare Toya TOY51560 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.