Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Componente | masă ,
2 scaune |
| Dimensiuni scaun | 56x55x84 cm |
| Dimensiuni masa | 50x50x48 cm |
| Greutate | 11 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ProGarden |
| Cod EAN | 2400000553151 |
Specificațiile și imaginile produsului Set mobila de grădină ProGarden (55315) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.