Caracteristici generale
| Grupă de vârstă | de la 12 ani |
| Diametru cerc | 115 cm |
| Culoare principală | verde/roz |
| Material | vinil |
| Greutate | 580 g |
| Specificații suplimentare | mânere pentru suport |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.69 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388661966 |
Specificațiile și imaginile produsului Cerc de înot Avenli 37598 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.