Caracteristici generale
| Tip | largă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 14 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 9 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| AquaStop
?
| da |
| Motorul invertorului | da |
| Consum de apa | 9.5 litri |
| Consum de energie | 0.934 kW*h/ciclu |
| Putere | 1900 W |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Lățimea | 59.8 cm |
| Adâncime | 55.5 cm |
| Înălțimea | 82 cm |
| Greutate | 35 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Hotpoint-Ariston H2I HD526 A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.