| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | auriu |
| Culoare carcasa | auriu |
| Înălţime | 280 mm |
| Diametru | 130 mm |
| Dimensiuni | 130х280 mm |
| Producător | Bloomingville |
| Cod EAN | 5711173187027 |









