Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Platformă | iOS ,
Android |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Răspuns în frecvenţă | 20-24000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 24000 Hz |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 6 h:m |
| Timp de așteptare | 400 h:m |
| Interfața de încărcare | Micro USB |
| Culoare | negru/argintiu |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti LG Force HBS-S80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.