| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir (canal radio) |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Iluminare | RGB |
| Durată de redare | 56 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | alb |
| Greutate | 273 g |
| Greutatea brută | 0.35 kg |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206097520 |









