| Material | plastic , cauciuc |
| Culoarea principală | roz |
| Dimensiuni | 40,5x28,5x14 |
| Greutate | 514 gr |
| Greutate maxima | 80 kg |
| Baza antialunecare | da |
| Desen | Minnie Mouse |
| Înălţime | 14 cm |
| Țara de producere | Polonia |
| Greutatea brută | 0.67 kg |
| Producător | Keeeper |
| Cod EAN | 4052396080810 |









