Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 14 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1200 |
| Tipul matricei de ecran | UWVA |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | Anti-Glare |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Procesor | 155U |
| Număr de nuclee | 12 |
| Frecvență procesor | 1.2 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.8 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Intel Graphics |
| Capacitatea bateriei | 56 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 14 h |
| Port HDMI
?
| da |
| USB type C | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Tip OC | FreeDOS |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 319x224x17 mm |
| Greutate | 1.39 kg |
| Altele | iluminare albă a tastaturii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | HP |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Hp Probook 440 G11 (A23MNEA) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.