Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | inox |
| Mâner de culoare | inox |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 187 mm |
| Lungimea lamei | 76 mm |
| Lungimea mânerului | 111 mm |
| Tip blocare cuțit | frame-lock |
| Greutate | 85 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Gerber Ripstop II (GE 01616) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.