| Tip | penttru feliere |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | fibra de sticla |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 37.2 см |
| Lungimea lamei | 23 cm |
| Grosimea lamei | 2.8 mm |
| Greutate | 217 gr |
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029323156 |









