Caracteristici generale
| Lungimea | 78 mm |
| Soclu | E27 |
| Tip bec | incandescență ,
economie de energie ,
LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 60 W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Materialul fitingului | plastic |
| Culoare fitigului | negru |
| Grad de protecție | IP20 |
Specificațiile și imaginile produsului Cartuș suspendat IEK EPP14-04-01-K02 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.