| Tip set | 1 persoana |
| Material | percale |
| Elemente in set | 3 |
| Dimensiune husă de pilotă | 150x220 cm |
| Dimensiune cearșaf | 150x220 cm |
| Dimensiunea feței de pernă | 50x70 cm |
| Numarul fata de perna | 1 |
| Desen | florala |
| Culoare de baza | roz |
| Țara de producere | Moldova |
| Producător | Cottony |









