Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 930 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4400 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 4.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 28 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 20 V |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| LED iluminare | da |
| Reglarea rotației | da |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dyllu |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Dyllu DTLM1528 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.