Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 4 |
| Puterea absorbită | 650 W |
| Turația în gol | 1700 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5500 min‾¹ |
| Energia de impact | 1.7 J |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 18 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Dimensiune | 370х290х130 mm |
| Greutate | 4.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6941640153647 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Ingco RGH6528 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.